Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/www/vhosts/devrimcikaradeniz.com/httpdocs/wp-content/themes/mts_newsonline/options/php-po/php-po.php on line 187
ALİ İSMAİLLER KORKMASIN AMA FENERBAHÇE YIKILSIN, BEŞİKTAŞ DA, GALATASARAY DA, TRABZONSPOR DA… | Devrimci Karadeniz

ALİ İSMAİLLER KORKMASIN AMA FENERBAHÇE YIKILSIN, BEŞİKTAŞ DA, GALATASARAY DA, TRABZONSPOR DA…

Hamsi Kılçığı / Devrimci Karadeniz

 

Bu ülkede akıl sağlığını koruyabilen insanlara şapka çıkartmak gerekir, hatta yetmez önlerinde saygıyla eğilmek de gerekir.

TC’nin ırkçıları listesinde zirveyi zorlayacak Şükrü Saraçoğlu’nun adını taşıyan stadda devrimin ayak seslerini duymuş; TC’nin sanatçıları, aydınları, iş adamları, takım elbiseli beyefendileri….

Diyorlar ki ‘’ Fenerbahçe AKP  karşıtlığının hüküm sürdüğü, damga vurduğu en büyük futbol kulübüdür. Dolayısıyla taraftarlarıyla birlikte düşünüldüğünde en büyük muhalif  kitle örgütüdür.’’

HANGİ FENERBAHÇE BU?

Bizim bilmediğimiz başka bir Fenerbahçe mi var?

Yönetim kurulu cemaatin ve AKP’nin arka bahçesine dönüşmüş kulüp değildir herhalde; AKP karşıtı, devrim yürüyüşünde başat rol oynayacak kitle.

Daha bir hafta önce ‘’Başbakan’da bizler gibi ‘’ diyen, Ali ismail’in katiline teşekkür eden, Mandela kod adlı devrimci önderler Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçesi mi bahsettikleri?

Şikenin üstünün örtülmesi için; gece yarıları yasalar değiştiren, TFF yönetimini değiştiren, Fenerbahçe’yi nasıl kurtarırız diye birçok toplantıya katılan başbakanın takımı Fenerbahçe spor kulübü mü en büyük muhalif kitle örgütü?

TÜRK BURJUVAZİSİNİN PRENSLERİYLE Mİ YÜRÜYECEKSİNİZ DEVRİME?

Pardon, Karadeniz sahil yolundan tutun da onlarca HES’e kadar birçok çevre katliamına yol açan,  Karadeniz’in boydan boya ahını aldıktan sonra, Fenerbahçe Spor Kulübü çatısında solculuk oynayan Türk burjuvazisinin prensleriyle mi yürüyeceksiniz devrime?

Sahi Ali İsmail niye çıkmıştı sokağa?

Sömürü düzenine karşı diye hatırlıyoruz, elinizden kurtarabildiğimiz akıl sağlığımızla.

Gencecik bir çocuğun masum umutlarını solduranların, kanını dökenlerin yandaşları, köşeye sıkışınca ellerinin pisliğini Ali İsmail üzerinde temizleye çalışsa bile, buna izin verilmemeli.

Bu kadar kolay olmamalı insanları kandırabilmek, kandırılmaya izin vermek.

Çok zeki olmaya gerek yok, hele futboldan anlamaya hiç gerek yok.
AKP, CHP, MHP, İP, TKP, TGB ve medya… Hepsinin aynı anda mağdur dediğine inanılmayacak kadar çok şey yaşandı bu ülkede.

‘’Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe yıkılmaz’’ diyorlar 

Ali İsmailler korkmasın ama Fenerbahçe yıkılsın, yetmez Galatasaray da yıkılsın, Beşiktaş da yıkılsın, üzülerek söylüyorum Türkiye futbolunda bir zamanlar devrim yaptığını düşündüğüm Trabzonspor da yıkılsın.
İktidarlarla kol kola, kucak kucağa rant peşinde, ihale peşinde koşarken pisliklerini, tertemiz renklere bulaştıran kan emici yaratıklar, endüstriyel futbolun simsarları, VİP koltuklarda viskisini yudumlayıp, muhalifçilik oynayacaksa, yıkılsın bu pislik yuvaları…

Renk körlüğü yaşayan ülkenin sözde aydınları, muhalifçilik oyunu altında hırsızla kol kola girip, bir kere bile mağdurun adını anmayacaksa,
futbol kulüpleriniz de yıkılsın,  adaleti olmayan TC’niz de yıkılsın!..

Benzer Yazılar