Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /srv/www/vhosts/devrimcikaradeniz.com/httpdocs/wp-content/themes/mts_newsonline/options/php-po/php-po.php on line 187
IŞİD ÇETESİNİ SINIRDAN TÜRK REHBERLER GEÇİRİYOR -CANLI YAYIN GÖRÜNTÜLERİ | Devrimci Karadeniz

IŞİD ÇETESİNİ SINIRDAN TÜRK REHBERLER GEÇİRİYOR -CANLI YAYIN GÖRÜNTÜLERİ

Haber: Saadet Yıldız

Kamera: Refik Tekin

PYD Eşbaşkanı Salih Müslim, Suriye sınırında IŞİD çetelerine Türk rehberlerin yol gösterdiğini söyledi. Müslim, “IŞİD militanlarının sınırı geçmek için bu tüneli kullandığını ve onlara Türk rehberlerin yol gösterdiğini” yazdı. (IŞİD) çetesinin Suruç sınırının sıfır noktasından Kobani’ye geçişleri İMC TV’nin canlı yayınında ekranlara yansıdı.

PYD Eşbaşkanı Salih Müslim Twitter hesabından Türkiye Suriye sınırındaki tünelin fotoğrafını paylaştı. Müslim, “IŞİD militanlarının sınırı geçmek için bu tüneli kullandığını ve onlara Türk rehberlerin yol gösterdiğini” yazdı.

Müslim’in bu iddiası sonrasında İMC TV’de canlı yayınlanan görüntülere IŞİD’li canilerin tünelden geçişi yansıdı. İMC TV sınırdan canlı yayın yaparken, Müslim’in söylediği tünelden IŞİD’li militanların geçiş yaptığı görüldü.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

http://youtu.be/2DQm7L7gh3U

 

Benzer Yazılar