SOYKIRIMI SÜRÜYOR

Kamp Armen’e yapılan uygulamalar Soykırımın yüzüncü yılında da Soykırımın sürdüğünün göstergesidir.. Ermeni yetimlerinin terini gasp etmekten çekinmeyen rejim/devlet Soykırımın 100. yılında Ermeni halkının inatçı sesi Sevan Nişanyan’a verilen cezalar neredeyse müebbete doğru uzanıyor.

sevan

Hrant’tan sonra Ermenilerin sesi kısılmaya çalışılıyor. Zira Sevan demir parmaklıklar ardındayken Ermeni halkının sesinin bozuk çıkacağı düşünülüyor.

sevak

24 Nisan günü Sevak Balıkçı askerlik görevini yaparken “şakacıktan” katlediliyor. tanıklar tehdit ediliyor, ifadeler değiştiriliyor bunları haberleştirenlere soruşturmalar açılıyor.

maritsa 550

Samatya’da Maritza Küçük katlediliyor. katil olarak bir meczup, bir gariban gösteriliyor.

Sanki aklımızla alay ediliyor gibi…

soykirim

Son olarak bu coğrafyanın yüz akı ve yılmaz sesi 44 yıldır sürgünde bulunan vatansız gazeteci Doğan Özgüden’in adalet arayışındaki Ermeni halkının yanında durması, Soykırım ile ilgili açıklamaları nedeniyle ırkçıların hedefi haline gelebiliyor. AB başkenti Brüksel gibi bir yerde tehdit edilebiliyor. işin garip tarafı Türkiyeli aydınların suskunluğu…

Soykırımın 100. yılında bir daha asla! diyerek Soykırıma geçit vermeyelim 1.500.000+1+1+1+1… lere izin vermeyelim. Ermeni yetimlerinin terine sahip çıkarak Ermeni halkının adalet arayışında yanında olalım!

 

Benzer Yazılar